Topic: Szukam dobrego tłumacza

Siema! Poszukuję profesjonalnego tłumacza, który zajmuje się różnymi dokumentami sądowymi, jestem w trakcie bardzo ważnego dla mnie procesu i będą potrzebne tłumaczenia niektórych dokumentów. Znacie kogoś naprawdę dobrze znającego się w temacie?

Re: Szukam dobrego tłumacza

W przypadku takich tłumaczeń, jeśli ktoś się tego pdejmuje to na pewno ma mega wiedzę w temacie, nie wyobrażam sobie żeby było inaczej wink poszukaj po prostu jakiegoś biura, chociażby w sieci, które zajmuje się właśnie kwestiami prawniczymi to na pewno będziesz miał tam pomoc na odpowiednim poziomie.

no właśnie, ktoś korzystał może z takich biur interntowych, które oferują tłumaczenia? Ja nie miałem jeszcze specjalne styczności i dlatego troszkę sceptycznie do tego podchodzę. Bardzo mi zależy na tm żebym tłumaczenie było wykonane profesjonalnie bo chce mieć pewność, ze wszystko zostanie dobrze zinterpretowane.

Ja przez internet szukałam kiedyś usług tłumaczeń konferencyjnych i wlasnie w ten sposób ostatecznie zamówiłam realizację takiej usługi, ale to oczywiście później tłumacz osobiście był na takiej konferencji. W przypadku różnych dokumentów to chyba po prostu przesyłasz skany na maila, nie znam się na tym w sumie, nie wiem big_smile

Nie prościej po prostu zadzwonić czy napisac do takiego biura tłumaczy i się dowiedzieć jak to wygląda? Zapewne procedury jako takie mogą trochę się różnić w zależności od konkretnego biura, wiec po prostu podzwoń i popytaj. Co do kwestii prawniczych to zgadzam się z tym, ze raczej zawsze trafisz na specjalistów, tutaj wiedza musi być ogromna żeby zająć się takimi dokumentami. Wiele może także zależeć od tego z jakiego języka na jaki, nie wiem czy wszystkie biura zajmują się wszystkim językami.

w sumie fakt, trzeba by podzwonić, ja po prostu naleze do tych konserwatystów co to jednak lubią taki osobisty kontakt z drugim człowiekiem wink

no to co stoi na przeszkodize żeby przejść się po okolicy i poszukać jakiegoś biura? W każdym większym mieście działa naprawdę masa tego…