Topic: Czy warto samemu tłumaczyć tekst?

Cześć.. może mam głupie pytanie, ale strasznie podoba mi się jedna koleżanka z grupy. Pomyślałem, że mogę się do niej zbliżyć przez pomoc nad tekstem. Jest ona bowiem świetną tłumaczką języka angielskiego technicznego i ma dużo zleceń z różnych firm itp. Zaproponowałem jej, że chciałbym jej pomóc.. no i dostałem na próbę tekst i powiem Wam, że jest mega ciężki.. nie wiem co  teraz robić.

Re: Czy warto samemu tłumaczyć tekst?

No cóż.. takie tłumaczenia techniczne to jest często bardzo wymagająca rzecz. Nie jest łatwo takie coś przetłumaczyć, jak nie masz odpowiedniej wiedzy i zdolności. Myślę, że po prostu zaproś ją na kawę albo coś zrób w kierunku by wiedziała, że Ci zależy.. te tłumaczenia to raczej nie przejdą

o lol jeszcze nie widziałem podrywu na tłumacza tongue dobry jesteś kolego, hahaha a tak na serio to faktycznie weź ja gdzies a nie baw się w cos o czym nie masz pojęcia

Ja uważam, że to słodkie tongue ale zapewniam Cię jako kobieta.. ona na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że coś do niej czujesz i coś z nią chcesz wink Także skończ podchody i postaw sprawę jasno, zobaczysz, że nie będzie tak źle

Pamiętam jak kiedyś robiłem podobne akcje, by zaimponować jednej dziewczynie.. a wyszło tylko na to, że robiłem z siebie idiotę i ona się śmiała ze mnie za moimi plecami, także nie polecam

Idź na całość i powiedz jej, że ci się podoba wink przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz i tyle