Topic: Kupujecie bielizne przez internet?

Witam zastanawiam sie czy kobiety kupuja raczej bieliznę damską przez Internet czy raczej nie. Ja powiem wam szczerze że skłaniam się ku takiemu rozwiązaniu bo mam większy wybór, a swoje rozmiary już znam dosyć dobrze. Fajne jest też to, że w razie czego zawsze jest możliwość szybkiego i często darmowego zwrotu. A wy co o tym sądzicie dziewczyny?

Re: Kupujecie bielizne przez internet?

ja sądze podobnie jak ty. kupuje czestobielizne przez intenretzwlaszcza staniki oraz majtki. nigdy nie mialamzadnychproblemo. raz chyba cos zwracalam i bez probelmu szybciutko mi przelali pieniadze z powrotem. takze super sprawa. mam fajna kolekcje biustonoszy wiele kolezanek mi zazdrosci wink

ja tam kupuje zawsze w sklepie stacjonarnym bo mam jeden bieliźniany sklep blisko siebie. także dla mnie to wygoda, no i zawsze moge bez problemu sobie przymierzyć. wole zawsze raczej sprawdzić żeby potem nie było że nie pasuje. no ale wiem, że kobiety mają rózne podejście do tego

stanik bez problemu można dobrać przez internet, wszystko wymiary są dokładnie podane, wystarczy mieć w domu jeden taki, który nam dobrze przylega i na jego podstawie zamawiać kolejne