Topic: Wczasy z wyżywieniem czy bez?

Planuję rodzinne wakacje w Grecji i zastanawiam się nad wyborem konkretnej oferty. Opcja z pełnym wyżywieniem jest znacznie droższa od tej wyłącznie ze śniadaniem i dlatego chciałbym się dowiedzieć ile może kosztować wyżywienie czteroosobowej rodziny na miejscu, w Grecji kontynentalnej, nie na wyspach. Planujemy wyjazd 10-dniowy.

Re: Wczasy z wyżywieniem czy bez?

Nawet jesli wydaje Ci się, że opcja all inclusive jest droga, to jedzenie w restauracjach będzie jeszcze drozsze. Także jeśli nie zamierzasz samodzielnie gotowacć, to lepszą opcją jest pełne wyzywienie, zwłaszcza jak wybierasz się na wakacje z dziecmi. A jeśli oferty, które przeglądasz wydają Ci się zbyt drogie, to sprawdz sobie oferty w firmie Prestige Travel. Na pewno znajdziesz cos na swoją kieszen.

Re: Wczasy z wyżywieniem czy bez?

Jak nie stać Cię na opcję z pełnym wyżywieniem to może lepsza, bo tańsza będzie Turcja a nie Grecja wakacje to ma być w końcu czas przyjemności i błogiego relaksu, a nie czas martwienia się o wyżywienie. Bierz opcję pełne wyżywienie, nic innego nie ma sensu jeśli na wczasy jedziesz z całą rodziną.