Topic: Pompy spożywcze

W mojej firmie padły wytyczne o tym, żeby zmienić pompy, które lata świetności mają już za sobą. Po prostu te które używaliśmy do tej pory nie spełniają już standardów obecnych i są niezgodne z przepisami. Jako, że to była pierwsz kontrola, obeszła się z nami bardzo delikatnie. Szukam teraz pomp, które mogą mieć kontakt z zywnością.

Re: Pompy spożywcze

Warto spróbować w chemia-az.pl, bo w tej firmie znajdziesz wszystko co z pompami jest związane. Oferują zarówno pełen asortyment pomp, jak i również doradztwo w kwestii wyboru. Jeśli masz jakieś pytanie to konsultanci śmiało na nie znajadą odpowiedź.

No własnie takiego namiaru szukałem. I opinii, że warto z nimi współpracować smile

Do usług, jeśli będziesz chciał wiedzieć coś więcej to śmiało pisz, postaram się pomóc.

Ok., dzieki…

Jeśli chodzi o spożywkę to na pewno wydajne pompy membranowe Chemia AZ będą się idealnie nadawały do Twoich potrzeb. O dobór odpowiednich się nie martw, bo o tym już porozmawiasz ze sprzedawcami. Wiedzą na czym temat polega i na pewno Ci pomogą.

Sprzedają popmpy tylko renomowanych producentów, dlatego masz pewnośc, że popracują i żadna kontrola się do nich nie przyczepi. Są ciche i na działach produkcji praktycznie niesłyszalne. Moi pracownicy bardzo sobie chwalą ten zakup i na pewno skorzystam ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dziękuję Wam za rady, bo myślałem, że już po mnie. Tak jest jak człowiek nie interesuje się sprawami technicznymi na bieżąco. Już do nich dzwoniłem i jest umówiony na spotkanie w przyszłym tygodniu. Jak wszystko pójdzie tak sprawnie to jestem optymistą.