Topic: Pompy spożywcze

W mojej firmie padły wytyczne o tym, żeby zmienić pompy, które lata świetności mają już za sobą. Po prostu te które używaliśmy do tej pory nie spełniają już standardów obecnych i są niezgodne z przepisami. Jako, że to była pierwsz kontrola, obeszła się z nami bardzo delikatnie. Szukam teraz pomp, które mogą mieć kontakt z zywnością.

Re: Pompy spożywcze

Warto spróbować w chemia-az.pl, bo w tej firmie znajdziesz wszystko co z pompami jest związane. Oferują zarówno pełen asortyment pomp, jak i również doradztwo w kwestii wyboru. Jeśli masz jakieś pytanie to konsultanci śmiało na nie znajadą odpowiedź.

Re: Pompy spożywcze

No własnie takiego namiaru szukałem. I opinii, że warto z nimi współpracować smile

Re: Pompy spożywcze

Do usług, jeśli będziesz chciał wiedzieć coś więcej to śmiało pisz, postaram się pomóc.

Re: Pompy spożywcze

Ok., dzieki…

Re: Pompy spożywcze

Jeśli chodzi o spożywkę to na pewno wydajne pompy membranowe Chemia AZ będą się idealnie nadawały do Twoich potrzeb. O dobór odpowiednich się nie martw, bo o tym już porozmawiasz ze sprzedawcami. Wiedzą na czym temat polega i na pewno Ci pomogą.

Re: Pompy spożywcze

Sprzedają popmpy tylko renomowanych producentów, dlatego masz pewnośc, że popracują i żadna kontrola się do nich nie przyczepi. Są ciche i na działach produkcji praktycznie niesłyszalne. Moi pracownicy bardzo sobie chwalą ten zakup i na pewno skorzystam ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Re: Pompy spożywcze

Dziękuję Wam za rady, bo myślałem, że już po mnie. Tak jest jak człowiek nie interesuje się sprawami technicznymi na bieżąco. Już do nich dzwoniłem i jest umówiony na spotkanie w przyszłym tygodniu. Jak wszystko pójdzie tak sprawnie to jestem optymistą.