Topic: Pierwszy wyjazd na snowboard, co zabrać?

Hej, mój nowy chłopak bardzo interesuje sie sportami, szczególnie zimowymi i ekstremalnymi w zwiazku z czym zaprosil mnie na wyjazd na snowboard czego niestety bardzo sie obawiam. Dawno temu jeździłam na desce, ale było to wieki temu, byłam jeszcze dzieckiem wiec nic nie pamietam. Nie mam nawet na czym jeździć więc musze wybrać sie do sklepu zeby sobie cos kupic i przypomniec jezdzenie. Co powinnam jeszcze z soba zabrać? Kiedys wystarczyła tylko deska, a jak jest teraz?

Re: Pierwszy wyjazd na snowboard, co zabrać?

Teraz jest różnie niektórzy jezdżą dla sportu i nadal potrzebują tylko deski a inni robią ze stoku pokaz mody i wymyslają smile. Jeśi dawno nie jezdzilas to polecam zaopatrzyc sie w jakiś dobry kask bo dzis jezdzi sie troche szybciej i ryzykowniej wiec trzeba sie zabezpieczyć. Nie wiem co jeszcze mogę ci powiedziec, bo jesli bedziecie tylko zjezdzac no to bedzie to wszystko.

Masz dobre buty snowboardowe? Jest to podstawa bezpiecznego zjezdzania. Kiedys to robilas wiec na pewno pamietasz jak bardzo narazone na urazy sa kostki a sztywne, dobrze dolegajace buty potrafią naprawdę uratować przed przykrymi problemami. Wiem co mówię bo siedze w temacie juz prawie 20 lat.

Właśnie z butami jest problem, jaki sklep w takim razie polecasz bazując na swoim doświadczeniu?

Najlepszy stosunek ceny do jakości i szeroki asortyment mają tu http://supersportowy.pl/54-buty. Sklep działa już od wielu lat, a jak poczytasz sobie o nim w sieci to zobaczysz bardzo dobre opinie. Wysyłki realizują szybko, raczej nie pamiętam żeby zdarzały się jakies pomyłki albo zeby cos bylo niekompletne. Nawet nigdy nie reklamowałem niczego. Okresowo mają też fajne wyprzedaże ktore pozwalaja na ustrzelenie czegos bardzo dobrego w super cenie. Polecam i pozdrawiam.