Topic: Doświetlenie stanowisk pracy – serwis tonerów

Czy znacie jakieś skuteczne rozwiązanie w kwestii doświetlenia specjalistycznego stanowiska pracy? Prowadzę taki mały serwis tonerów, regeneacja przede wszystkim i mam 3 osoby, które zajmują się regenracją, każda ma po jednym stanowisku pracy przy biurkach w jednym pomieszczeniu. Dałem mocne żarówki jarzeniowe i jest jasno, ale narzekają że oczy ich bolą, no w sumie może tak być, ostre lustrzanki tam dałe. Znacie inne dobre opcje doświetlenia takiego stanowiska?

Re: Doświetlenie stanowisk pracy – serwis tonerów

Musisz sprawdzić w specjalistycznych firmach, sątakie specjalne lampy stanowiskowe, pewnie o to ci chodzi, one doświetlają tylko stanowisko pracy. W pomieszczeiu możesz dać spokojniejsze światła, a samo stanowisko odpowiednio doświetlić.

Wystarczy skorzystać z gugla kolego…tutaj chociażby sprzedają takie rzeczy http://www.cocer-shop.pl/27-lampy-stanowiskowe, zajęło mi to nie wiem, z 5 sekund szukania…

Dobra już czaję, śmiechy na bok bo chodziło mi o to, że nie wiedziałem jak takie oświetlenie nazwać i ot cały problem. Dzięki wielkie za pomoc.