Topic: Potrzebuję autokaru wraz z kierowcą na wycieczkę

Cześć. Czy ktoś ma może namiary na firmę transportową z Warszawy wynajmującą autokary na 50 osób z kierowcą? Organizuję wycieczkę dla grupy miłośników historii Słowian a nasz umowiony kierowca zachorował, obecnie przebywa w szpitalu i nie będzie w stanie nas zawieść. Będę wdzięczny za szybką pomoc bo wyjazdu nie da się już przełożyć, rezerwacje, urlopy uczestników to wszystko wymagałoby za dużo odkręcania. Część peiniędzy też zapewne przepadnie, dlatego jeśli ktoś może pomóc to bardzo proszę.

Re: Potrzebuję autokaru wraz z kierowcą na wycieczkę

Siemanko, patrzyłeś może na katalog przedsiębiorstw? Jeśli nie to koniecznie zajrzyj baza-firm-polskich.pl. Masz tam spis przewoźników działających na terenie kraju wraz z opiniami o ich usługach. Najfajniejsze jest to że projekt ma zasięg ogólnopolski i jest obiektywny więc możesz być pewny że informacje są rzeczywiste i zgodne z prawdą. Powodzenia i trzymam kciuki że dasz rade coś skombinować bo nie ma gorszego zawodu niż wycieczka która przepadła.

Dzięki, to na pewno bardzo mi pomoże, ale w jakim dziale szukać przewoźników? Przperaszam za takie pytanie ale nie jestem zbyt komputerowy.

Nie szkodzi, z chęcią pomogę. Wszystko masz tam sklasyfikowane więc szukaj w dziale transport, na wszelki wypadek masz tu link http://baza-firm-polskich.pl/Motoryzacja_i_Transport,w0,k248.html. Sama często korzystam z tej strony, kiedyś szukałam dentysty w obcym mieście bo była na delegacji i gdyby nie ta baza firm to byłoby krucho – w dosłownym znaczeniu tego słowa. Pozdrawiam serdecznie!

Już wszystko jasne, bardzo dziękuję za pomoc. Stronka jest świetna na pewno będę z niej korzystał w przyszłości bo nigdzie nie widziałem tak dużych zbiorów informacji i opinii pozdro.