Topic: Pomysły na ożywienie wnętrza mieszkania

Prosze o jakieś dobre pomysły na ożywienie wnętrza mieszkania. Zalezy mi na czyms nietuzinkowym, co przyciągnie uwagę każdego gościa ale wolałabym uniknąć dużych ingerencji, czyli kafelki, albo coś wymagającego przeprowadzenia remontu raczej jest poza moim zasięgiem. Pozdrawiam i dziekuję.

Re: Pomysły na ożywienie wnętrza mieszkania

Cześć. W salonie mam obrazy wydrukowane ze zdjęć które sam zrobiłem. Są to pejzaże które robią fajne wrażenie na każdym kto wejdzie do salonu, ale najlepsze jest to że dopiero od niedawna interesuje sie fotografią a moje pierwsze zdjęcia wyszły tak nieźle że moja żona uznała że warto je wydrukować i powiesić na ścianach. Pomimo że to bardzo miłe docenienie to sam również musze przyznać że wyszły świetnie.

Gratuluję pasji i sukcesów smile. Ja za to zawsze byłam antytalentem w tych sprawach już jak byłam dzieckiem to bawiłam się z ojcem żołnierzykami tongue. Też zastanawiałam się co mogę zrobić z moim mieszkaniem żeby lepiej się prezentowało a chciałam koniecznie zrobić coś samodzielnie. Poczytałam trochę for tematycznych i znalazłam świetne szablony malarskie tutaj: http://naklejkomania.eu/47-szablony-malarskie. Dzięki nim można szybko i bez cięzkiej pracy osiągnąc fajny efekt.

Nigdy o czymś takim nie słyszałam, ale brzmi to mega ciekawie. Na stronie którą wysłałaś czytam że są one jednorazowe, to prawda? Czy może da się wykorzystać jeden obrazek kilka razy?

Domyślam się że zamawiasz więc koniecznie weź więcej sztuk, bo są dosłownie jednorazowe. Są niedrogie więc nie ma co się szczypać, a efekt będzie niesamowity.

Okej, dzięki za informacje smile. Zrobię jak mówisz bo rzeczywiście cena jest niska a jak nabroję to tylko wpędzę się w odmalowywanie całego pokoju.