Topic: Co w spadku?

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio zainteresowała mnie tematyka testamentów. Nie, nie wybieram się na tamten świat, mam 24 lata i trzymam się dobrze, chyba. Nie licząc kataru, który złapie mnie od czasu do czasu gdy pójdę spać z mokrymi po kąpieli włosami. No ale nic, naoglądałem się w telewizji rodzinnych dramatów, gdzie walka o spadek, o majątek wywoływała prawdziwe wojny, nieporozumienia między ludźmi którzy niegdyś się kochali. Czy byliście świadkami takiej sytuacji w prawdziwym życiu?

Re: Co w spadku?

Byłem. Pieniądze potrafią człowiekowi wyprać mózg i mówię to niestety na swoim przykładzie. Moja narzeczona nakłaniała mnie na ślub tym bardziej, gdy mój ojciec był ciężko chory. Miał on dużą fortunę i ona miała nadzieję, że zostanie ona przepisana mnie, wskutek czego ona będzie zyła jak królowa. Nigfdy mnie nie kochała. Na szczęśćie naprędce wywęszyłem spisek.

O kurczę, jak w telewizji. Współczuję Ci. Nie wiem, jak się musisz teraz czuć.

Mnie ojciec przepisał firmę i bardzo miło to wspominam. Żyje i ma się dobrze, ale już nie ma głowy do prowadzenia biznesu i chce prowadzić spokojne życie emeryta więc zaliczam to jako do testamentu, bo cała firma, którą zbudował własnymi siłami – jest moja. Dał mi wolną rękę co do pracowników i trochę mnie to przeraża.

Kolego wyżej, jeśli nie znasz się na sprawach firmowych, głównie mam na myśli finanse firmy, polecam Ci: http://www.ksiegowosctrojmiasto.com.pl/ . Gdy wejdziesz na stronę firmy, ukaże Ci się nagłówek: ‘’rzetelne biuro rachunkowe’’ i nie jest to pusty frazes, tylko jak to mówią – najprawdziwsza prawda! Nie wiem, czy to biuro ma jakąkolwiek konkurencję jeśli chodzi o księgowość w Trójmieście. Polecam zajrzeć.

Mnie ojciec również przepisał naszą rodzinną firmę prowadzoną od pokoleń i miałem Was pytać przy okazji o radę ale widzę, że już nie ma takiej potrzeby smile. Myślę, że skieruję swoje kroki do firmy, której strona internetowa została wspomniana wyżej. Zapowiada się owocna współpraca, coś tak czuję .