Topic: Chwila tylko dla siebie

Dziewczyny czy korzystałyście kiedykolwiek ze Spa? Chciałam kupić sobie pobyt w Spa, głównie zastanawiałam się nad zabiegami twarzy, chciałam się troszkę odprężyć i poprawić kondycję skóry, ale nie mam przekonania. Nigdy nie byłam w Spa, czy to coś stresującego? Mam opory przed rozebraniem się do masażu… A wy byłyście zadowolone?

Re: Chwila tylko dla siebie

Witaj. Nie wiem czego ty się obawiasz, skoro Spa to coś przyjemnego! Ja bym z chęcią tam poszła jeszcze raz. Wcześniej spędziłam weekend, cała sobota i niedziela w kurorcie SPA gdzie masowali mnie, zapewniali relaksujące kąpiele, częstowali słodkim poczestunkiem. Jak dla mnie nie ma nic lepszego i polecam każdej kobiecie.

Witam, ja swojej żonie też wykupiłem pobyt w kurorcie. Mojej lubej podobał się w szczególności zabieg odnowy biologicznej, do dziś wspomina, że chętnie jeszcze raz skorzystała by z takich kąpieli i masaży. Nic tylko pieniądze zarabiać na przyjemności. Pozdrowienia

To super że mężowie dbają tak o żony, szkoda że mój mąż nie chce się od was uczyć, bo kazał mi zapomnieć o spa.

To wymień męża na lepszy model. Ja w będąc w Spa miałam robiony zabieg ujędrniajacy, a konkretniej lifting twarzy nićmi. Przyznam, że t była najlepsza decyzja w moim życiu. Efekt super, aczkolwiek wiem że powinnam wziąć pod uwagę wykonanie kilku jego cyklów dla wzmocnienia efektu.

gadanie, weźcie się do pracy a nie tylko byście leżały i pachniały