Topic: Jak często chodzicie do dentysty?

Jak często zaglądacie do stomatologa? Podobno człowiek powinien pokazać się u dentysty przynajmniej raz w roku, a ja nie pamiętam kiedy byłem ostatni raz;) Chodzę tylko jak już ząb tak boli, że nie idzie wytrzymać smile

Re: Jak często chodzicie do dentysty?

Ja chodzę przynajmniej dwa razy w roku. Niestety, ale moje zeby są strasznie słabe i muszę to często kontrolować, bo inaczej już bym była szczerbata.

Ja też dentystę odwiedzam tylko wtedy kiedy muszę. Zwyczajnie boję się borowania jak cholera:)

A czego tu się bac?

: Jak znajdziesz dobrego dentystę w Poznaniu to daj mi znać, bo jakoś wcześniej nie miałem szczęścia do stomatologów i się nieco zraziłem. Może faktycznie teraz standard obsługi zmienił się na korzyść. Na szczęście na razie nic mi nie dokucza, więc do dentysty iść nie muszę:)

Znam taki jeden gabinet z super obsługą, ale nie bedę robiła krypto reklamy. Jeśli z kolei ktos z was zna dobry gabinet specjalizujący się w ortodoncji w Poznaniu to prosiłabym o bezpośredni kontakt. Chce poprawić nieco zgryz i szukam jakiegoś dobrego specjalisty, kogoś z polecenia. Fajnie gdyby były w miarę tani, ale nie to jest najważniejsze. Chodzi mi przede wszystkim o to, żeby znał się na swojej pracy.