Topic: Pranie dywanu – jak się do tego zabrać?

Witajcie. Niedawno wyprowadziłem się z rodzinnego domu. wynajmuje niewielkie mieszkanie, które jest już umeblowane. Na moje nieszczęście mieszkanie posiada w trzech pokojach wielkie dywany, które już się zdążyły pobrudzić. W jaki sposób zabrać się za takie porządki?

Re: Pranie dywanu – jak się do tego zabrać?

Witam. Po pierwsze kup sobie wiadro, szczotki, proszek do prania i użyj swojej muskulatury. A tak na poważnie nie prościej wynająć jakąś ekipę, która zrobi to za ciebie? Ja kiedyś też zabierałem się za sprzątanie samochodu – było to gruntowne sprzątanie, ale przy oczyszczaniu obicia w samochodzie stwierdziłem, że prościej będzie i taniej jak pójdę do specjalistów.

Hej, ja też mam dywany, zamieszkuję starą kamienicę, wszystko po babci zostało, a dywany są imponujące, jak się nie pobrudzą, ale gdy się brudzą, to wtedy dzwonię do firmy http://www.mobilnykarcher.pl/Uslugi/Pra … -wykladzin i sami piorą. Jak tak koniecznie chcesz sam to u nich możesz też wynająć sprzęt.

Najlepiej wyrzucić dywany i spokój. Podłogę latwiej jest posprzątać, mopem.

Witam. Ja tam zawsze sam musze prać dywany, bo żona się mi rozleniwiła pod tym względem, a mamy takiego szkraba, że zawsze nam czymś dywan oblepi.