Topic: Potrzebny dobry zakład do przezwojenia silnika

Witam, szukam niedrogiego i solidnego warsztatu, który przezwoi mi silnik elektryczny od kosiarki. Najbardziej proszę o polecenia z Warszawy lub okolic. Proszę o rzeczowe odpowiedzi bez spamu, z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Re: Potrzebny dobry zakład do przezwojenia silnika

Nie wiem czy wiesz, że silnik po przezwojeniu jest już słabszy i bardziej podatny na awarie i spalenie. Zastanów się czy nie lepiej kupić nowy silnik, albo całą kosiarkę bo nie wiem jaki to model i ile jest warty.

Ale bzdury kolego opowiadasz. Przezwojenie silnika wykonane przez dobrego fachowca i za pomocą odpowiedniej maszyny nie tylko odratuje silnik ale i zwiększa jego wydajność. Myślisz że podczas produkcji silnika w fabryce to używa się czegoś innego niż podczas przezwojenia? Albo korzysta się z lepszych materiałów? Czesto odwalają gorszą robotę niż przeciętny warsztat w małej mieścinie. Wracając do tematu to w Warszawie nie ma zbyt wielu dobrych zakładów tego typu, ale jeden zasługuje na uwage bo mają bardzo dobrych fachowców i porządne maszyny do przezwajania. Proszę: przezwajaniesilników.waw.pl. Mam nadzieję że pomogłem, wszystkiego dobrego i powodzenia.

Możesz powiedzieć ile kosztuje takie przezwojenie, albo ile Ty płaciłeś bo na stronie zakładu, dokładnie tu: http://przezwajaniesilnikow.waw.pl/cennik/ nie ma takiej informacji. Proszę o szybką odpowiedź.

Nie ma informacji bo kazdy silnik jest inny i indywidualnej wycenie podlega jego przezwojenie. Najlepiej jest napisać, albo zadzwonić a jeszcze lepiej pokazać się z silnikiem w zakładzie i zapytać.

Okej, bardzo dziękuję za szybką pomoc. Właśnie ten zakład polecił mi kolega, więc ciekawie się złożyło że znalazłam tę dyskusję wink.