Topic: Szukam firmy zajmującej się instalacjami gazowymi w Poznaniu

Witam serdecznie. Szukam firmy ewentualnie fachowca, który zajmie się położeniem instalacji gazowej w nowym domu. Zależy mi na terminowości i dobrze wykonanej pracy, więc jeśli możecie kogoś polecić to będą bardzo wdzięczna, bo już dosyć długo bezskutecznie szukam. Pozdrawiam serdecznie.

Re: Szukam firmy zajmującej się instalacjami gazowymi w Poznaniu

Nowy dom i chcesz polozyc gazowa instalacje? Dzis zwykle wystarcza elektryczna bo wszystko jest w zasadzie na prad, czy to piekarnik, kuchnia itd.

Elektryczna wystarcza albo i nie, bo jeśli ogrzewa się gazem to potrzeba wykonania instalacji jest oczywista. Piszę oczywiście ze swojego doświadczenia. Co do wykonania to mogę polecić Zdzisława Przydanek z Poznania. Zajrzyj sobie na jego strone: http://dobry-hydraulik.com/instalacje-gazowe.htm bardzo dobry fachowiec, godny polecenia, z dużym bagażem doświadczenia, który już 3 razy pomagał mi z różnymi kłopotami związanymi z rurami wody i gazu. Za każdym razem praca wykonana szybko i dokładnie. Mam nadzieję że pomogłem.

bardzo pomogłeś bo już słyszałam o tym hydrauliku i wszyscy go bardzo chwalą. Więc dzięki za polecenie i pozdrawiam.

Nie ma za co wink

Z góry sory za wpychanie się w temat ale podczas remontu przewierciłem rurę z wodą i narobił mi się bałagan hmm. Czy ten fachowiec zajmuje się również takimi rzeczami i mogę do niego śmiało telefonować? Bardzo zależy mi na czasie, bo cała pozostała robota będzie stać dopóki nie uporam się z tym kłopotem.

myślę że powinien się tym zająć bo jest to zajęcie hydraulika jakby nie patrzeć, ale na wszelki wypadek zadzwoń i zapytaj. Słaba sprawa z wwierceniem się w rure, ale tak czasem bywa. Lepsze to niż w prąd wink. 3maj się.