Topic: Szukam mocnego laptopa do gier

Cześć wszystkim, szukam dobrego laptopa, który pozwoli mi na spokojnie pograć w nowe tytuły i nie wyzionie przy tym ducha. Interesuje mnie wszystko co ma więcej niż 4GB ramu, i7 lub i5 i jakąś porządna grafikę z 2GB pamięci. No i najważniejsze- ważne żeby cena oscylowała wokół 10000 PLN. Może być trochę więcej ale tylko w szczególnych przypadkach. Proszę o poważne odpowiedzi.

Re: Szukam mocnego laptopa do gier

Na pewno coś dobrego się zmieści w takim budżecie. Patrzyłeś może na Toshiby? Ja mam co prawda Toshiba Tecra bo takiego potrzebuję do pracy, ale bardzo sobie chwalę jakość podzespołów i ogólną trwałość komputera. Na pewno jest sporo modeli bardziej podrasowanych, które spełnią Twoje wymagania.

Zobacz sobie Dell Latitude: https://mct-sklep.pl/latitude-e6540-c4646.html. Porządna maszyna, ma wszystko czego chciałeś i jeszcze mieści się sporo poniżej budżetu. W najlepszym wariancie ze strony masz i7 z 3,0 GHz, 8GB RAM i 2 gigowego Radka. Jest na czym poszaleć i czego pozazdrościć smile

Wow ten dell wygląda super! Jakoś zawsze mi ta marka gdzieś umykała a tu takie zaskoczenie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, co powiedziecie na Della Precision M4800? Są warianty w tym sklepie które idealnie mieszczą się w mojej cenie i mają po 16GB RAMU i i7 ostatniej genereacji. Ma ktoś taką bestię?

Ja mam. Dobry laptop w dobrej cenie, fajnie wygląda i wydaje mi się że bardzo cicho pracuje. Mi w Dellach podoba sie ta kanciata obudowa, ale to zalezy od gustu. Co do procesora i grafiki to na spokojnie pograsz w nowe tytuły jak i te za 5 lat na maksymalnych detalach. Nie żałuje zakupu i jakbym miał wybierać to wziąłbym takiego samego. Pozdro.

Dzięki za mini recenzje. Fajnie ze sie udzieliłeś, bo teraz juz jestem przekonany ze musze go miec. Nie bardzo tylko się orientuje czym jest HDMI a widze ze komputer ma takie złącze. Do czego to się przydaje?

Kolega chyba jakiś wczorajszy tongue. Możesz podłączyć dzięki temu kompa do tv i cieszyc sie obrazem w hd i dzwiekiem. Fajnie zainstalowac sobie apke na androidzie któ®a zastepuje myszke i siedzac na kanapie grac sobie w cos albo ogladac filmy.