Topic: Otwarcie sklepu.

Już za kilka miesięcy otwieram spory sklep spożywczy, który będzie działał na wielkomiejskim osiedlu mieszkaniowym. Zastanawiam się nad dobrym wyposażeniem takiego przybytku. Sklep otwieram po raz pierwszy i jak na razie zamówiłem tylko półki sklepowe. Jak myślicie na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę?

Re: Otwarcie sklepu.

Rozumiem, że będzie to sklep ogólnospożywczy, w którym będzie dostępne wszystko. Na pewno musisz wyposażyć kasy w odpowiednie stanowisko. Nie zapomnij też, że część towarów będzie wymagała przechowywania w niskich temperaturach, dlatego też czeka cię zakup lad chłodniczych.

A ja jak otwierałam sklep skorzystałam z usług firmy, która wyposaża sklepy kompleksowo. Za jednym pociągnięciem udało mi się zamówić wszystko to czego w sklepie zabraknąć nie może. Dzięki temu sporo też zaoszczędziłam,

Takie kompleksowe wyposażenie znajdziecie na stronie http://www.essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,418 . Oferuje je firma Es system k, która zaopatruje zarówno takich przedsiębiorców jak my, ale też duże sklepy, które mają o wiele większe wymagania produktowe. A ceny wiadomo zależą w głównej mierze od wielkości zamówienia i stopnia jego skomplikowania.

Na twoim miejscu na ten moment to zacząłbym szukać dobrych dostawców. To zawsze zajmuje sporo czasu. Na pewno odwiedzą cię handlowcy z różnych firm, ale tutaj niezbędna jest selekcja dostawców. Nie decyduj się na pierwszy możliwy kontrakt. Najpierw zbierz oferty, a później zrób dokładną analizę. Później będziesz działał w tej kwestii jak prawdziwy automat.