Topic: Dobry laminat poliestrowy poszukiwany

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć gdzie dostanę porządny, niewadlwy laminat poliestrowy? Mam wrazenie, ze to co jest na rynku jest o kant d rozbić i nie mozna dostać takiego, który będzie naprawdę izolował beton. Co wy na to/

Re: Dobry laminat poliestrowy poszukiwany

Oj tam zaraz nie mozna, to że jest badziewie w większości miejsc, nie znaczy, ze badziewie jest wszedzie. Jak szukasz takiego laminatu, który nie ma wzmocnienia szklanego to co się dziwisz, że pęka i przesiąka? Zobacz sobie tu: http://www.resins.pl/pl/category/laminaty-poliestrowe/, przynajmniej bedziesz wiedział czego szukać dalej.

Re: Dobry laminat poliestrowy poszukiwany

No ok, ale czy to powinna być norma, że sprzedaje się ludziom badziewie? Chyba dobra jakość powinna być norma a nie anomalia? Teraz dzięki internetowi można człowiekowi wcisnąć niemal wszystko.

Re: Dobry laminat poliestrowy poszukiwany

Daj spokój, tak jest w każdej dziedzinie, nie tylko w budownictwie. Zaczyając od jedzenia, ile razy byłeś w restauracji i zapłaciłeś wysoki rachunek sam nie wiesz za co? Poza ttym przypominam, że właśnie teraz sam korzystasz z internetu, a takie garnki sprzedawane są biednym ludziom face-to-face.

Re: Dobry laminat poliestrowy poszukiwany

Nadal uważam, że to nie jest wymówka aby zgadzac się na beznadzieję. Zobaczyłem sobie na stronie np takie coś: http://www.resins.pl/pl/category/grunty-epoksydowe/ i widzę, że jest to produkt, za który warto zapłacić. Kto miałby się decydowac na coś gorszego, skoro potem trzeba będzie dokładać?

Re: Dobry laminat poliestrowy poszukiwany

Ci, którzy się nie znają smile Nic na to nie poradzisz, są czasem nieuczciwi producenci i sprzedawcy, którzy wcisną byle kit, żeby tylko sprzedać. Ale po to jest internet, żeby właśnie zasięgać opinii o tym co warto, a czego nie warto kupować, w co inwestować.