Topic: Sklep z akcesoriami dla psów – co polecacie?

Hejka, zwierzoluby. smile Potrzebny mi od zaraz dobrze zaopatrzony sklepik w sieci, w którym znalazłabym wszystko, co tylko psom potrzebne. Jedzonko, obróżki, smycze, zabawki, rzeczy do pielęgnacji sierści – taki miks wszystkiego, wszechstronnie. Macie jakieś miejsca do polecenia?

Re: Sklep z akcesoriami dla psów – co polecacie?

Cześć, jest parę sklepów, niektóre bardzo tanie, ale tam jest jakość np. karmy taka sobie. Ale mam u siebie w zakładkach taki jeden fajnie działający sklepik, zaraz podrzucę ci linka.

Jakbyś szukała ubranek dla psa, to mogę ci z czystym sumieniem polecić Snobdog. To bardzo modny sklep wśród psiarzy, znajdziesz w nim full eleganckich rzeczy dla piesków – w sensie ciuszków i np. obróżek. Polecam!

A mieliby tam takie rzeczy jak np. delikatny szampon dla psa ? Bo muszę znaleźć taki, który będzie najmniej podrażniał skórę mojego potworka, strasznie wrażliwy jest i nie mogę go myć byle czym.

Chyba tak, choć ja raczej na to nei patrzyłam.. Ale sprawdź, bo wydaje mi się, że tam mają dużo rzeczy.

Mają, mają – czytam, że pani powyżej nadała już o sklepie, którego szukałem. Tu masz link, który mi się zachował, jak obkupowałem swojego teriera - http://snobdog.eu/spacer/obroze . Brałem z tego miejsca nie tylko obrożę, ale parę innych produktów, też do pielęgnacji psa (bodajże trymer), pewnie i szampon znajdziesz.

Dzięki wam wszystkim za pomoc! smile

Polecam się na przyszłość. wink