Topic: Mój syn chcę własny pokój..

Witam. Dziś po raz pierwszy mój synek zarzekł sobie, że chce mieć własny pokój. Do tej pory dzielił pokój ze swoim młodszym bratem. Jednak od dłuższego czasu dostrzegam, że zaczyna go to męczyć i coraz częściej dochodzi do spięć między dziećmi. Kulminacją tego wszystkiego była właśnie dzisiejsza scena z domaganiem się odrębnego pokoju. Wraz z mężem ustaliśmy, że niestety jest to konieczność i planujemy wyremontować mały pokoi, by przenieść do niego młodsze dziecko. Mam pytanie, czy potraficie doradzić, w co wyposażyć taki pokoik, żeby był jak najbardziej przyjazny?

Re: Mój syn chcę własny pokój..

Nie przejmuj się, od pewnego momentu dzieci chcą mieć więcej przestrzeni dla siebie i potrzebują mieć komfort, by móc zapraszać znajomych itp. Co do pytania: Myślę, że wystarczy na początek standardowy komplet mebli, biurko, krzesła itp.

No dokładnie, dzieci Ci powolutku dorastają wink ciesz się nimi póki możesz.. bo ani się obejrzysz, a następnym razem będzie Cię powiadamiał, że zamiast pokoju to szuka sobie nowego mieszkania.

Oprócz mebli to możesz młodym sprawić jakieś ciekawe fototapety dla nastolatków wink Od razu zrobi się żywiej w pokoju. Ja podobne zamówienie składałem na stronie www.decorshop.eu no i powiem Ci, że wygląda to znakomicie wink Polecam Ci wybrać wzory wraz z dzieciakami, bo to one w końcu będą mieszkać w tych pokojach.