Topic: Catering a praca w terenie

Witam. Jestem przedstawicielem handlowym i prawie codziennie jestem w rozjazdach. Staram się w miarę możliwości szukać jakiś fajnych restauracji, nie chcę jeść byle czego, ale znajomy polecił mi "dietę pudełkową" czyli dietetyczny catering, do którego nie jestem w 100% przekonany z racji na moją pracę. Czy ktoś z was próbował takiego rozwiązania w terenie? Wiem, że wtedy odpadną mi posiłki na ciepło, no chyba, że akurat będę w oddziale firmy i tam to podgrzeję,

Re: Catering a praca w terenie

Czytając tego posta sam zaczęłem się nad tym zastanawiac. tym bardziej ze codziennie jestem w godzinach popoludniowych w oddzialach mojej firmy, wiec moglbym to spokojnie odgrzewac. czekam az się wypowie ktos kto tak probowal, anyone?

Re: Catering a praca w terenie

Ja mogę się podzielić moimi wrażeniami, bo żona mnie namówiła. Chwilę szukałem konkretnej ofety az mi wpadł dobry catering Poznań to miasto w którym się poruszam, wiec wybór był duży, nie wiem jak u was. Wożę ze sobą pudełeczka, niestety żadko mam gdzie je odgrzać, ale mi to nie przeszkadza, bo wszystko jest smaczne, ładnie zapakowane i praktyczne. Po prostu przetestujcie takie rozwiązanie przez kilka tygoni i sami zdecydujecie. Nie musicie przecież płacić za pół roku big_smile Moi koledzy też próbowali, ale im nie odpowiadało to, że nie mogą zjeść czegoś na ciepło, więc zawsze szukają jakiś restauracji. Ja zdecydowanie polecam wink