Topic: Gdzie kupię szablony do odrysowywania na ścianie?

Hej wszystkim. Otwieram niebawem z kumplem salon fryzjerski. Chcę, by było to miejsce inne niż wszystkie. Staram się stworzyć tam totlanie niepowtarzalny klimat. Chciałbym ozdobić jakoś ciekawie ściany. Możecie mi podpowiedzieć, gdzie kupię oryginalne szablony na ścianę?

Re: Gdzie kupię szablony do odrysowywania na ścianie?

Cześć. Jest taki fajny sklep internetowy z tego typu rzeczami. Nazywa się Studio Dekoracji i kupisz tam między innymi właśnie ciekawe szablony na ścianę. Wiem, bo sam u nich kupowałem takie szablony jak robiłem remont mieszkania. Polecam

Siema. Zgadzam się z przedmówcą. Świetny sklep. Podsyłam linka http://studio-dekoracji.com.pl/. Też korzystałam z ich produktów jak urządzałam z przyjaciółką nasz gabinet urody. Mają w ofercie takie piękne szablony kobiet. Wszystkie klientki są tymi rysunkami oczarowane i pytają kto tak cudnie maluje.

Hej. My ostatnio z żoną kupiliśmy tam tanie naklejki na ścianę do kuchni. Mają duży wybór świetnych wzorów. Nie mogliśmy się zdecydować, więc wzięliśmy trzy, owoce, filiżanki i patery. Dzięki nim kuchnia stała się ciekawsza.