Topic: Ekologiczne lampy

Cześć, ostatnio trochę interesuje sie ekologią, środowiskiem i wymyśliłam sobie, żeby jak najmniej tracić energii elektrycznej. No i tak z mężem zmieniamy oświetlenie w domu, na dworze... Ogólnie potrzebuję jeszcze czegoś na biurko no i do ogrodu, żeby oświetlić ścieżki, podświetlić ładnie parę krzewów. No ale żeby było oszczędnie przede wszystkim, taki wymóg stawiam. Dziewczyny, rzućcie jakieś pomysły proszę.

Re: Ekologiczne lampy

hahaha, kobiecie siezachcialobyc ekologiem i teraz jakis biedny chlop musi biegac i wydawac na pseudo ekologiczne szajsy

Cześć! Jeśli myślisz właśnie o czymś na dwór, no to my mamy takie oszczędne lampy led najazdowe. One się montuje w ziemi, możne ja na coś skierować i przez to że mają dużą moc, ładnie oświetlają podjazd, dróżke czy cokolwiek. Właśnie – duza moc, a pobór energii naprawdę malutki, mogę ci zaręczyć. Są jeszcze specjalne lampy solarne ogrodowe, które pobieraja energię ze słońca i potem ją oddają. Ale to raczej na rabatki albo na balkon, bo na podjazd do musi być mocniejsze.

Jeśli chodzi o wspomniane przez ciebie produkty do oświetlenia biurowego - F46, to nie ma chyba niczego konkretnego co jest oszczędne. Tylko po prostu trzeba kupić dowolną lampę i zamontować w niej żarówkę LED. To akutalnie najlepsze możliwe rozwiązanie. Pozdrawiam.

Zerknij tutaj, tu masz bardzo ładne, kolorowe lampki na biurko: http://mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietleni … ciecego/79. Tu są konkretnie dla dzieci, nie wiem czego szukasz, ale z takich ładnych kolorywch to bym sama mogła mieć kilka smile) Kobietki jednak lubią kolory